Ordinační hodiny

ORDINAČNÍ HODINY  (pro předem objednané pacienty).. sledujte „omezení ordinační doby“.

pondělí      7:00 – 12:30          13:00 – 15:00
 úterý 7:00 – 12:30 13:00 – 17:00
 středa 7:00 – 12:30
čtvrtek 7:00 – 12:30 13:00 – 15:00
pátek 7:00 – 12:00

 

K vyšetření se prosím předem objednejte. Možnosti objednání na kontrolu:

  • 1/ osobně -přímo v naší kartotéce
  • 2/ telefonicky v ordinačních hodinách….
  • 3/ e-mailem :   ambulance@alergologiesumperk.cz 
  • Důležité: Prosíme Vás, abyste  k objednání   nepoužívali  zprávy z mobilu- sms   a v e-mailu uvedli celé jméno, datum narození a své telefonní číslo  

Bez předchozího objednání Vás můžeme přijmout pouze v případě náhlého vážného zhoršení astmatu nebo anafylaktické reakce život ohrožující. Při zhoršení Vašeho astmatu je velmi  vhodné nám  předem zatelefonovat a domluvit se s námi na akutní kontrole v ranních hodinách.

Přednostně ošetřujeme také těhotné pacientky s astmatem. Nejste-li v naší evidenci, postupujte dle informací v článku „Poprvé k nám„.

Pokud Vaše poslední kontrola v naší ordinaci byla více než před 2 roky, tak Vaše dokumentace byla archivována a  je třeba si vyřídit novou žádanku „K“ od Vašeho praktického lékaře nebo odborného lékaře – viz postup jak je uvedeno „Poprvé k nám“. Objednat se pak  u nás můžete  až  s touto žádankou.

 POZOR!!! Recepty Vám bez pravidelných lékařských kontrol nelze vystavit a je nutno obrátit se na Vašeho praktického lékaře. 

Děkujeme za pochopení.


 

 

 

  

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Provozní informace a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.