Poprvé k nám

Pokud uvažujete o první návštěvě naší ambulance, můžete své vyšetření značně zjednodušit a urychlit.  K prvnímu vyšetření potřebujete:

  • Doporučení/ žádanku  praktického nebo jiného lékaře na příslušném formuláři (VZP 06 K) s vypsanými základními údaji (včetně Vaší adresy a Vašeho telefonního čísla). V případě převedení z jiné ambulance alergologie a klinické imunologie postačí předávací lékařská zpráva.
  • Vyplněný „Dotazník pro nové pacienty“ , který můžete získat při osobním objednání  v naší ordinaci, nebo si vytisknout -viz odkaz níže,vyplnit a přinést k vyšetření s sebou. PROSÍME NEZASÍLEJTE E-MAILEM!!
  • (kliknutím otevřete :-)):  vstupní dotazník +GDPR
  • .je vhodné  Základní laboratorní vyšetření (zejména krevní obraz, ev. základní biochemie). …. ale nevyžadujeme. Výsledky nezasílejte, prosím, emailem.

K prvnímu vyšetření se můžete objednat dodáním žádanky těmito způsoby:   

  1. OSOBNĚ (nebo Vás může objednat někdo z Vašich blízkých).
  2. POŠTOU nebo vhodit žádanku do naší schránky u vstupu do areálu budovy alergologie (Alergologie, Palackého 3, 787 01 Šumperk)
    Důležité: Prosíme o Vaši přesnou adresu a  číslo Vašeho mobilního telefonu a nejlépe i o Váš email. Pošleme Vám pozvánku s termínem vyšetření.
  3. ELEKTRONICKY žádanku zašlete na náš e-mail  /včetně  Vaší adresy a telefonního čísla/.  Navrhneme Vám termín vyšetření- reagujeme do 2.pracovního dne ... PROSÍME, KONTROLUJTE SI POŠTU /I TU NEVYŽÁDANOU…  SPAM/ PŘIDĚLENÝ TERMÍN JE NUTNÉ NÁM POTVRDIT DO 2.PRACOVNÍHO DNE.
  4. Vstupní dotazník ani laboratorní výsledky NEPOSÍLEJTE, ale přineste s sebou k vyšetření. Telefonické objednání vstupního vyšetření není možné.

VŽDY JE NUTNÉ, ABYSTE  NEJPOZDĚJI DO 24 HOD PO OBDRŽENÍ PŘIPOMÍNKY – SMS  POTVRDILI, ŽE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ PŘIJDETE. 

 Ke vstupnímu vyšetření je nezbytný :  průkaz zdravotní pojišťovny,                                                                                                 originál žádanky a vyplněný dotazník   
Nemůžete-li se dostavit v naplánovaném termínu, anebo již nemáte o  vyšetření zájem, oznamte nám to
co nejdříve předem… Umožníte nám tak využít  místo pro dalšího pacienta.
 V případě promeškaného termínu na vstupní vyšetření(= bez předchozí omluvy)  bude Vaše žádost skartována.

Přílohy