Poprvé k nám

Pokud uvažujete o první návštěvě naší ambulance, můžete své vyšetření značně zjednodušit a urychlit.  K prvnímu vyšetření potřebujete:

  • Doporučení/ žádanku  praktického nebo jiného lékaře na příslušném formuláři (VZP 06 K) s vypsanými základními údaji (včetně Vaší adresy a Vašeho telefonního čísla). V případě převedení z jiné ambulance alergologie a klinické imunologie postačí předávací lékařská zpráva.
  • Vyplněný „Dotazník pro nové pacienty“ , který můžete získat při osobním objednání  v naší ordinaci, nebo si vytisknout -viz odkaz níže,vyplnit a přinést k vyšetření s sebou. PROSÍME NEZASÍLEJTE E-MAILEM!!
  • (kliknutím otevřete :-)):  vstupní dotazník +GDPR
  • .je vhodné  Základní laboratorní vyšetření (zejména krevní obraz, ev. základní biochemie). …. ale nevyžadujeme je-NENÍ PODMÍNKOU! Výsledky nezasílejte, prosím, emailem!

K prvnímu vyšetření se můžete objednat v naší ambulanci těmito způsoby:    Doporučení= žádanku „K“ nám dodáte :

  1. OSOBNĚ (nebo Vás může objednat někdo z Vašich blízkých).
  2. POŠTOU nebo vhodit žádanku do naší schránky u vstupu do areálu budovy alergologie (Alergologie, Palackého 3, 787 01 Šumperk)
    Důležité: Prosíme o Vaši přesnou adresu a  číslo Vašeho mobilního telefonu a nejlépe i o Váš email. Pošleme Vám pozvánku s termínem vyšetření.
  3. ELEKTRONICKY- žádanku zašlete na náš e-mail  /včetně  Vaší adresy a telefonního čísla/.  Navrhneme Vám termín vyšetření- reagujeme bezprostředně ... PROSÍME KONTROLUJTE SI POŠTU /I TU NEVYŽÁDANOU! /PŘIDĚLENÝ TERMÍN JE NUTNÉ NÁM POTVRDIT OBRATEM, JINAK JEJ ZRUŠÍME. Vstupní dotazník ani laboratorní výsledky prosíme neposílat, ale přinést s sebou k vyšetření.
  4. NELZE TELEFONICKY

VŽDY JE NUTNÉ, ABYSTE TERMÍN  PŘED VSTUPNÍM VYŠETŘENÍM   POTVRDILI FORMOU SMS /ODPOVĚ´D NA NAŠI SMS PŘIPOMÍNKU/ NEBO TELEFONICKY, JINAK VÁM NEMŮŽEME REZERVOVAT A BUDE ZRUŠEN.

 V den vyšetření je nutno předložit : průkaz zdravotní pojišťovny, originál žádanky a vyplněný „Dotazník pro nové pacienty“.    Naléhavě Vás prosíme:
Nemůžete-li se dostavit v naplánovaném termínu, anebo již nemáte o  vyšetření zájem, oznamte nám to
co nejdříve předem… !minimálně 24 hodin! Umožníte tak využít náš čas pro další pacienty, kteří čekají na volný termín.
 V případě promeškaného termínu na vstupní vyšetření(= bez předchozí omluvy)  bude Vaše žádost skartována.

Přílohy